به گیکتوری خوش اومدی :) ⚠ حداکثر زمان ارسال نهایتاً ۱۰ روز کاریه. روال ارسال و پیگیری سفارش‌تون رو "اینجا" می‌تونید ببینید ⚠

پیگیری سفارش

اول این نکته رو دقت کنید که ما متوجه‌ایم که بیشتر از یک هفته صبر کردن برای ارسال ایده‌آل نیست، ولی ما مفهوم ناموجودی نداریم! هر طرحی رو بخواید می‌تونید سفارش بدید تا اختصاصی برای شما فرم طراحی‌ش بسته، چاپ، برش بخوره و ارسال بشه و درنتیجه فرآیند پردازش سفارش زمان‌بره.
نهایتا این که، ما برای این که زمان انتظار به حداقل برسه یک محصول جدید به اسم «فستوری» توسعه و تو سایت ایجاد کردیم که یک روز بعد از سفارش هم می‌تونیم براتون ارسال کنیم.

* اگر استثنایی در ارسال هفته وجود داشته باشه در نوار زرد رنگ بالای سایت نوشته میشود، در نتیجه نوار زرد رنگ بالای سایت اولویت بالاتری نسبت به موارد ذکر شده در این صفحه دارد *

سفارش های پیک (تهران)

سفارش های تهران جمعه هر هفته ارسال می‌شه و اگر تا آخر وقت جمعه سفارش‌تون به دست‌تون نرسید حتما به ما از طریق تلگرام یا واتساپ یا دایرکت اینستاگرام یا تماس با شماره فروشگاه تا قبل از ساعت ۵ عصر اطلاع بدین تا براتون پیگیری کنیم و خبرش رو در اسرع وقت به‌تون بدیم.

سفارش‌های پست

سفارش‌های پستی هم شنبه هر هفته تحویل پست داده می‌شه.یعنی اگر تا سه شنبه ساعت 17 سفارش بدین اصولا یکشنبه یا دوشنبه پست می‌رسونه دست‌تون :)

بعد از اینکه بسته‌ها تحویل پست داده شد به محض این که اداره پست کدهای رهگیری رو برای ما بفرسته ما براتون از طریق پیامک ارسال می‌کنیم تا از طریق اون کد داخل سایت رهگیری مرسولات پست ببینین بسته‌تون تو چه مرحله‌ایه و کجاست. باز اگر تا دوشنبه کد رهگیری به هر دلیلی به دست‌تون نرسید به ما تلگرام یا واتساپ یا دایرکت اینستاگرام پیام بدین تا کد رهگیری رو تقدیم‌تون کنیم.

**در برخی اوقات اگر ارسال سفارش‌ها با مشکل مواجه بشه از طریق اینستاگرام اطلاع رسانی می‌شود**

سامانه رهگیری مرسولات پستی :

https://tracking.post.ir