درباره ما

اینجا معدن استیکراییه که دوست داریم بزنیم به لوازممون مثل لپ تاپ؛ تا نشون بدیم کارمون چیه یا از چه چیزایی خوشمون میاد یا طرفدار چه چیزی هستیم. یه چرخی تو سایت بزنید و استیکر استیکر لپتاپ های خودتون رو پیدا کنید.اگه نبود هم بهمون بگین که براتون بزاریم تو سایت.

همه استیکرهای ما روی بوم های ۲ اینچ در ۲ اینچ جنس PVC چاپ می شن و با یه لایه محافظ ماندگاری همیشگی دارن. برا همین هم ضد آب هستن هم ضد خش :)

ما هیچ وقت مفهومی به اسم ناموجودی نداریم. بعد از این که سفارش می دید چاپ می شه و بعد ارسال میشه. سفارش های تهران جمعه هر هفته ارسال می شه پس حواستون به آدرس تحویل باشه که آدرسی باشه که جمعه ها اونجا حضور دارین.سفارش های شهر های به غیر از تهران هم شنبه هر هفته ارسال می شه.یعنی اگر تا چهارشنبه شب سفارش بدین جمعه تهرانی ها یکشنبه یا دوشنبه هم غیر از تهرانی ها میرسه دستتون :)

راستی اگر حداقل خریدتون بعد از اعمال کد تخفیف برای تهرانی ها 100 هزار تومن بشه و برای شهر های دیگه 90 هزار تومان بشه، هزینه ارسال براتون رایگان میشه. :)

حتما برای اطلاع از کد تخفیف هایی که برای کلی از مناسبت ها میذاریم و مسابقات و ... ، مارو در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توییتر دنبال کنید